Konstrukcje stalowe Sieradz

Hale Studnicki to uznany producent budynków przemysłowych i gospodarczych, których podstawą są konstrukcje stalowe. Sieradz oraz inne miejscowości centralnej Polski to miejsca, w których firma realizuje szereg tego typu inwestycji. Co wyróżnia to przedsiębiorstwo? Kompleksowość oferowanych usług, bogate doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy podejmą się realizacji nawet najbardziej wymagających i niestandardowych projektów. Firma produkuje i montuje hale dla firm usługowo-towarowych, fabryk i przedsiębiorstw rolniczych. Stawia również solidne domy z konstrukcji stalowych oraz wiaty i inne obiekty tego typu. Swoje usługi realizuje sprawnie, szybko i z najwyższą starannością.

Hale stalowe to funkcjonalne i praktyczne obiekty, które znajdują szereg zastosowań, często bardzo nietypowych. Firma Hale Studnicki ma doświadczenie w realizacji wielu tego rodzaju inwestycji. W Sieradzu produkuje i buduje między innymi:

  • magazyny,
  • fabryki,
  • obory, chlewy i kurniki,
  • domy mieszkalne oparte o konstrukcje stalowe,
  • chłodnie, mroźnie i pieczarkarnie,
  • wiaty.

Firma dzieli swoją działalność na trzy etapy. Pierwszy to staranny proces planowania, uwzględniający oczekiwania i wytyczne klienta. Po nim rozpoczyna się produkcja elementów konstrukcyjnych, które powstają z wykorzystaniem starannie dobranych materiałów. Ostatnim etapem jest budowa, która obejmuje nie tylko sam montaż metalowej konstrukcji, ale również prace ziemne, wylewanie fundamentów, budowę ścian hali i dachu, a także instalację okien, świetlików i bram. Wszystko przebiega płynnie i sprawnie, a każdy etap poddawany jest szczegółowej kontroli jakości.