Hale magazynowe

Konstrukcja stalowa wiąże się głównie z produkcją najbardziej popularnych hal magazynowych. W związku z tym specjalizujemy się w tworzeniu tego typu budowli, które stanowią ciekawą alternatywę dla materiałów murowanych. Hale cenionego producenta powstają z konstrukcji stalowych i pozwalają na osiągnięcie większej funkcjonalności. Ich najbardziej wartościowym atutem jest możliwość łatwej przebudowy. Nie są stawiane “na stałe”, dlatego demontaż nie stwarza żadnego problemu. Przy ich budowaniu bazujemy na zdobywanej przez lata wiedzy, kompetencji pracowników i cennym doświadczeniu, co pozwala nam na konstruowanie hal o sporych powierzchniach w zgodzie z kompleksowymi właściwościami. Nie obawiamy się żadnego projektu i jesteśmy w stanie wykonać każdą halę magazynową na wzór indywidualnych potrzeb oraz upodobań klientów. Na etapie projektu, aż po końcowy proces budowy i montażu gwarantujemy najwyższą jakość połączoną z wysoką wydajnością. Proponowane przez nas konstrukcje doskonale wypełniają swoje zadania ze względu na dokładnie przemyślaną strukturę, która z jak najlepszym skutkiem zabezpiecza towar przed działaniem jakichkolwiek czynników zewnętrznych. Zapewniają wyjątkową odporność nie tylko na różnorodne uszkodzenia, ale także warunki pogodowe. W tego typu halach liczy się głównie bezpieczne i skuteczne przechowywanie towaru, na co mogą liczyć klienci decydujący się na nasz projekt. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł niezależnie od formy czy przeznaczenia. Na swoim koncie posiadamy realizację hal magazynowych namiotowych oraz specjalnie przygotowanych projektów dla rolnictwa. Dla firmy Hale Studnicki nie ma rzeczy niemożliwych!

Projekt, budowa, montaż – kompleksowa i wszechstronna usługa

Budowa hal magazynowych obejmuje trzy etapy. Pierwszym z nich jest projekt, bez którego nie można w ogóle rozpocząć jakiegokolwiek działania. Przy projektowaniu i rozmieszczeniu hal zwracamy szczególną uwagę na precyzję i staranność, aby plan był jak najbardziej klarowny. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, uwzględniając indywidualne warunki. Nasze projekty tworzone są bardzo dokładnie oraz kompleksowo, zgodnie z nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, zapewniając pełen profesjonalizm. Po sprecyzowaniu wymagań, stworzeniu projektu i końcowej akceptacji, bierzemy się za produkcję i kompleksową budowę. Podczas realizacji wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, najwyższej klasy materiały.

Budową hal magazynowych zajmuje się w pełni zaangażowany zespół, który przy konstruowaniu zapewnia precyzyjność i staranność. Profesjonalne dobieranie elementów i ich łączenie to aspekty, w których wyróżniamy się niesamowitą perfekcją. Oferujemy usługi wykonywane w sposób dokładny a także szybki, przy uwzględnieniu atrakcyjnej ceny. Chcemy, aby nasze usługi były skierowane do jak najszerszej grupy odbiorców, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Gwarantujemy maksymalny poziom bezpieczeństwa i stworzenia konstrukcji, która będzie służyć przez długie lata. Hale produkcyjno magazynowe mogą być także przeznaczone na wynajem i sprzedaż.